از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  راحت باشید و از ما سوال کنید ...

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید بفرمایید و ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران
  چگونه برای اعزام تعمیرکار درخواست بدهیم

  برای اعزام تعمیرکار بوش به محل شما، کافیست فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۶۱۶۱۶۵ تماس بگیرید.

   

  چقدر زمان میبرد تا تعمیرکار به منزل ما برسد

  پس از ثبت درخواست تعمیرات بوش، زمان مراجعه تعمیرکار با شما هماهنگ شده و در صورت آمادگی شما، تکنسین در کمتر از یک ساعت به محل اعزام می‌شود.

  تعمیر دستگاه بوش چقر زمان میبرد

  مدت زمان لازم برای عیب یابی و انجام تعمیرات به نوع دستگاه و مشکل آن بستگی دارد. به طور معمول تعمیر دستگاه شما حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد.

  آیا امکان ارایه خدمات بوش در منزل وجود دارد

  بله، تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل در محل مورد نظر شما حاضر شد و در همان مکان اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه می نمایند.

  برای خرید قطعات اصلی بوش به کجا باید مراجعه کنیم

  فروشگاه حجازی  بسیاری از لوازم مصرفی و جانبی محصولات بوش را عرضه می کند که با اطمینان خاطر از اصالت کالا می توانید خرید خود را انجام دهید.

  گارانتی حجازی سرویس چقدر می باشد ؟

  حجازی سرویس برای خدمات و قطعات ارائه شده توسط تکنسین های خود، ۱۴ ماه ضمانت به شما ارائه خواهد داد و در طی این مدت در صورت بروز همان ایراد برای دستگاه، مشکل به صورت رایگاه برای شما رفع خواهد.

  تامین قطعات به عهده کیست

  تعمیرکاران حجازی سرویس قطعات اصلی Bosch را به شما ارائه می کنند اما در صورت تمایل می توانید قطعات مورد نیاز دستگاه را خودتان تامین کنید. در صورتیکه که آشنایی با بازار و قطعات لوازم خانگی بوش ندارید، پیشنهاد می کنیم به تجربه و ضمانت حجازی سرویس اعتماد کنید. برای تمامی قطعات و خدمات، به شما گارانتی معتبر حجازی سرویس ارائه خواهد شد.

  اگر بعد از گذشت تعمیرات دستگاه مجدد معیوب شد چیکار کنیم

  تمامی خدمات ارائه شده تعمیرکاران و اصالت قطعات استفاده شده، توسط نمایندگی تعمیرات بوش دارای ۱۲ ماه ضمانت است. اگر در این مدت دستگاه شما مجددا همان ایراد قبلی را پیدا کرده یا قطعه تعویضی دچار مشکل شود، خدمات به صورت رایگان برای شما تکرار خواهد شد.

  {رای دهید}